Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
Keçiören emlakta şampiyon
Büyükşehir Belediye’den gıda yardımları
Yenimahalle Belediye Başkanı’ndan Cumhurbaşkanı’na teşekkür ziyareti
ATO Başkanı’ndan Marka Festivaliyle ilgili açıklama
Parçacı çete yakalandı


BAŞBAKAN DAVUTOĞLU KADIN KOLLARI KONGRESİNDE KONUŞUYOR - SİYASET - Ankara'nın En Çok Okunan Gazetesi Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi
 
BAŞBAKAN DAVUTOĞLU KADIN KOLLARI KONGRESİNDE KONUŞUYOR
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 05-12-2015 / 11-30

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Siyaset Haberleri  
BAŞBAKAN DAVUTOĞLU KADIN KOLLARI KONGRESİNDE KONUŞUYOR

Başbakan Davutoğlu’nun konuşmasından satırbaşları;

- Birliğimize, kardeşliğimize karşı terör baronlarına karşı yürüttüğümüz demokrasi ve huzur operasyonlarına destek verdiniz. Cizreli Elif kardeşimden bahsetmek istiyorum. ’Biz buraya hendekleri aşarak geldik, Biz buraya Türkiye’nin kardeşliği için geldik’ dedi. Ben bu kardeşlerimi özellikle teşekkür ediyorum. Hoşgeldiniz diyorum. Bu ülkenin huzurunu güçlendirmek için yaptığımız bu politikalara en çok siz destek verdiniz.

MAZLUM COĞRAFYADAKİ ANNELERİN DUASI AK PARTİ’YE OLDU

- Srebrenitsa’ya biz yardıma gittik. Bugün dünya karşımıza dikilse o katliamın yaşanmasına asla izin vermeyiz. Somali’den bahsetmek istiyorum. 20 yıldır hiç gidilmeyen Somali’ye gittik. O ülkenin semalarında ilk Türk uçağını gördüler. Yardım için gelen Türkiye’yi. Gazze’ye gittiğimiz de ise hastanede ağlayan anneleri hatırlıyorum. Şimdi mutlular. Bir Kabe’ye dönüm sonra Türkiye’ dönüp muktedir Türkiye var, güçlü Türkiye var diyorlar. Dünya gözünü yumarken Türkiye var diyorlar, AK Parti var diyorlar. Suriye’deki mültecilerin anneleri kızlarının umudu Türkiye’dir, AK kadınlardır, AK Parti’dir. Filistin, Arakan, birçok mazlum ülkedeki annelerin duası Türkiye oldu. Dualarla 1 Kasım’da Türkiye’de AK kadrolar işbaşına geldi.

BAŞI AÇIK, BAŞI KAPALI AYRIMI HİÇBİR ZAMAN YAPMADIK

- Başı açık, başı kapalı hiçbir annemizin izzetiyle oynanmasıyla izin vermeyeceğiz. Kimseye başı açık başı kapalı demedik. Burada en güzel tabloları görüyoruz. Bu kadınlar özgürlüğün, demokrasinin mücadelesini veriyor.

ONLAR KÜÇÜK KOLTUK KAVGALARIYLA UĞRAŞIYOR

- Maşallah siz ne mubarek kadınlarsınız ki heyecanınızı hiç kaybetmiyorsunuz. 81 ilimizin tüm kadınları dimdik ayakta. AK Kadınlar, AK kadrolar her an seçim olacakmış gibi çalışıyorsunuz. Biz de esas olan davalarımızdır. Sen ben yok Türkiye var dedik. Sen ben yok Türkiye var diyoruz. Diğer partiler ise kurultay kavgalarıyla geçiyor. Onların hedefi küçük koltuklarını korumak. Bizim amacımız ise davamızı gedik taşına koymak.

YÜREĞİM HALA SOĞUMADI

- Özgecan kızımızı katledenler ağırlaştırılmış müebbet cezası aldı ama benim yüreğim hala soğumadı. Kadına karşı şiddeti önlemek için tüm kadrolarımızla ayakta olacağız. Kadına uzanan el Türk yargısıyla kırılacak.

YENİ HÜKÜMET PROGRAMIYLA ATILAN ADIMLAR

- Aile hekimliği kurduk, 300 bın eşi vefat etmiş ihtiyaç sahibi kadınlarımızı 250TL nakit para yardımı yaptık. Kız çocuklarımızın ortaöğrenime katılmasına sağladık. Anne ve babalarımıza sesleniyorum kız çocuklarımızın eğitimine önem verelim. En iyi şekilde yetiştirelim. Tek bir yetimin gözünde yaş olsun istemiyoruz. Şehitlerimizin çocuklarını hiç kimseye muhtaç etmeyeceğiz. Kadın istihdamını özendirici çalışmalar yaptık. Yeni hükümet programında kadın istihdamına yönelik adımlarımız var. İş dünyasına da bu yönde seslenmek istiyorum. Analık ve süt iznini yeniden düzenledik. Kadınlarımızın daha erken emekli olması için adım attık. İlk çocuk için 300 TL, ikinci çocuk için 400, üçüncü çocuklu ailesi ise 600 TL ödüyoruz. Doğum yapan annelere ilk hediye Türkiye Cumhuriyeti’nden olacak.

SÖZ VERİYORUM...

 

- Ben Başbakanınız olarak söz veriyorum. Hükümet olarak kadınlarımızın onurlu yaşamı, yürüyüşü için çalışacağım. Tüm Ak kadrolar da bunun için hizmet verecek, çalışacak.


BAŞBAKAN DAVUTOĞLU KADIN KOLLARI KONGRESİNDE KONUŞUYOR : Google'da Ara
BAŞBAKAN DAVUTOĞLU KADIN KOLLARI KONGRESİNDE KONUŞUYOR


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        SİYASET

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ISPARTA’DAN DUYURDU..!


          Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından satır başları: Ay doğar aşmak ister, al yanak yaşmak ister, şu benim deli gönlüm yâre kavuşmak

  “BAŞKANLIK SİSTEMİ” ŞART


          Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’yi de aşan çok geniş bir vizyonun sahibi. Erdoğan, Türkiye’de rakipsiz. Ama artık sadece Türkiye&rs

 
           
 
TÜM YAZARLAR


  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
 
  21-12-2013
İÇİNDEN TREN GEÇEN ŞEHİRLER-ESKİŞEHİR 2.BÖLÜM
  21-12-2013
İÇİNDEN TREN GEÇEN ŞEHİRLER-ESKİŞEHİR 1.BÖLÜM
  21-12-2013
İÇİNDEN TREN GEÇEN ŞEHİRLER-HAYDARPAŞA 1.BÖLÜM
  21-12-2013
İÇİNDEN TREN GEÇEN ŞEHİRLER-HAYDARPAŞA 2.BÖLÜM
 
            PORTRE

           

           ANKET

Henüz eklenmiş bir anketimiz bulunmamaktadır !
RSS © 2013 Ankara'nın En Çok Okunan Gazetesi Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Türkiye'nin Haber Sitesi
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim  
ARI TASARIM || Coder / Dizayner ||
destek@aritasarim.net