Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
Keçiören emlakta şampiyon
Büyükşehir Belediye’den gıda yardımları
Yenimahalle Belediye Başkanı’ndan Cumhurbaşkanı’na teşekkür ziyareti
ATO Başkanı’ndan Marka Festivaliyle ilgili açıklama
Parçacı çete yakalandı


DEMİREL, DAHA GÜÇLÜ BELEDİYE İÇİN DESTEK İSTEDİ - SİYASET - Ankara'nın En Çok Okunan Gazetesi Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi
 
DEMİREL, DAHA GÜÇLÜ BELEDİYE İÇİN DESTEK İSTEDİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 03-03-2014 / 13-20

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Siyaset Haberleri  
DEMİREL, DAHA GÜÇLÜ BELEDİYE İÇİN DESTEK İSTEDİ

   Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 5 yılda yaptıkları yatırımlarla ilçeyi her yönüyle modern hale getirdiklerini belirterek, “Hizmetlerin devamı için adayım. Halkımızdan destek istiyorum” dedi.

 

   Demirel, Etimesgut’taki en büyük kazanımlarının huzur ve güven olduğunu belirterek, seçim döneminde toplumsal barış ve huzurun bozulmaması için adaylardan ve siyasilerden hassasiyet göstermelerini istedi. Demirel; “Seçim gelip geçecek ve biz yine hep birlikte sevgi-saygı yumağı içerisinde bu kentteki hayatımızı, hizmetimizi sürdüreceğiz. Millet olarak da ihtiyacımız olan ve bizim üzerine titrediğimiz şey; birliğimiz, beraberliğimiz, şehrimizde tesis ettiğimiz huzur ve toplumsal güven ortamıdır. Seçim atmosferinde en fazla hassasiyet gösterdiğimiz şey budur. Huzur bozulursa her şey anlamını ve değerini yitirir” dedi. Demirel, siyasi rakiplerini önemsediğini, vatandaşların tercihine ise saygı duyacağını belirterek; “Biz, halkımıza hiçbir zaman yalan söylemedik, hayal vaat etmedik. Şimdi de “seçim kazanmak uğruna” farklı bir tutum ve davranış göstermeyeceğiz. İlçemizin şartlarını ve gerçeklerimizi vatandaşlarımızla doğru ve dürüstçe paylaşarak, yeni dönemde daha güzel hizmetler gerçekleştirmek için, daha güçlü bir irade oluşturabilmek için vatandaşlarımızın tamamının desteğine talibiz” diye konuştu.

   Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, düzenlediği basın toplantısıyla 30 Mart’ta yapılacak seçim sürecini değerlendirdi. Resmi belgelerle Etimesgut’un son 20 yılına ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Demirel, “İlçemiz çok hızlı büyürken, kaynaklarımız aynı oranda büyümüyor. Belediyenin en önemli gelir kaynaklarından olan gayrimenkullerimiz ne yazık ki bizden önceki yönetimler tarafından satılmıştır. Eski belediye başkanı Yalçın Beyaz döneminde 1 milyon 28 bin metrekare, Serhat Kemal Yılmaz döneminde ise 333 bin 296 metrekare imarlı arsası satılmıştır. Bu arsaların bugünkü değeri 500-600 milyonu bulmaktadır. Ortada yaptıkları kalıcı bir yatırım da yoktur. Bugün Etimesgut’ta nereye giderseniz gidiniz, bizim yatırımlarımızı, hizmetlerimizi görürsünüz. Bizim bu 5 yıllık dönemimizde ise tek parsel arsa satışı yapılmamıştır. Mevcut imkanlarımızla ilçemize önemli hizmet ve yatırımlar kazandırdık, kazandırmaya devam ediyoruz” dedi.

                                         HİZMETİN DEVAMI İÇİN ADAYIZ

   Başkan Demirel, diğer ilçelerin aksine Etimesgut’ta yerel seçim havası yakalandığını ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: “İlçemizi daha modern ve daha yaşanabilir hale getirmek, insanımızın yaşam kalitesini artırmak için önemli mesafe kat ettik. Hizmetlerimizin devamı için yeniden adayız. Halkımızdan destek istiyoruz. Seçim sürecinde de sadece milletimize gerçekleri anlatıyoruz, milletimizle birlikte yürümeye devam ediyoruz. Çok hızlı büyüyen bir ilçeyiz. Seçmenimiz 327 bin 504. Birçok şehirde nüfus durağanlaşmış, sosyal donatılar tamamlanmış, hizmet olarak tadilat ve tamirat işleri yapılıyor. Her yıl yüzde 10-15 oranında büyüyen bir Etimesgut’ta yöneticilik yapmak çok daha zordur. Hele de kaynaklarınız sınırlıysa, işiniz daha da zorlaşır. Yeni mahallelerimizle, büyümemiz, gelişmemiz daha da yoğun olacak. Bu yönüyle yerel yönetimin kaynaklarını nasıl kullandıkları daha bir önem arzetmektedir. Her kuruşun nasıl harcanacağı, gelirlerin giderlerin nasıl disipline edileceği çok önem arzediyor. Kampanyamızı yürütürken, kırmadan, dökmeden, seviyeli, hoşgörülü bir siyaset izliyoruz. Adaylar, hizmetleri ve projeleriyle yarışsınlar, Etimesgut her yönüyle kazansın istiyoruz”.

                              ETİMESGUT DENEME TAHTASI DEĞİLDİR

 

   Başkan Demirel, belediye başkan adaylarının şehir için neler yapabileceklerini ve kendi projelerini ortaya koymaları gerektiğini ifade ederek, “Sözünde mana olan, konuştuğu zaman dinlenen, söylediklerinde Etimesgut için birşeyler olan siyasetçiler lazım. Siyasi geleceğinizi, siyasi istikbalinizi biryerlere endekslemiş, oralardan beslenerek siyaset yapmaya yeltenirseniz, yanılırsınız. Siz ne yapacaksınız? Etimesgut’un gündemine, yapacaklarınızı sunmalısınız. Birileri üçlü-güçlü yapıdan söz ediyor. Üçlü-güçlü yapı, Etimesgut’ta daha önce denendi ve çöktü. Etimesgut’ta 2004-2009 yıllarında üçlü bir yapı vardı! Etimesgut’ta hangi yatırımlar yapıldı? Hem adaylar, hem de halkımız bunu iyi değerlendirmelidir. Adaylar, seçildiklerinde Etimesgut’a ne yapacaklarsa onu söylemeliler. Hükümete, Büyükşehir’e yaslanarak belediyecilik yapılmaz. Büyükşehir’de güvendiğin aday kazanamazsa ya da hükümet değişirse, o zaman ne yapacaksın? Etimesgut kimsenin talih oyunu oynayacağı bir yer, deneme tahtası değildir” şeklinde konuştu.


DEMİREL, DAHA GÜÇLÜ BELEDİYE İÇİN DESTEK İSTEDİ : Google'da Ara
DEMİREL, DAHA GÜÇLÜ BELEDİYE İÇİN DESTEK İSTEDİ


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        SİYASET

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ISPARTA’DAN DUYURDU..!


          Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından satır başları: Ay doğar aşmak ister, al yanak yaşmak ister, şu benim deli gönlüm yâre kavuşmak

  “BAŞKANLIK SİSTEMİ” ŞART


          Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’yi de aşan çok geniş bir vizyonun sahibi. Erdoğan, Türkiye’de rakipsiz. Ama artık sadece Türkiye&rs

 
           
 
TÜM YAZARLAR


  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
 
  21-12-2013
İÇİNDEN TREN GEÇEN ŞEHİRLER-ESKİŞEHİR 2.BÖLÜM
  21-12-2013
İÇİNDEN TREN GEÇEN ŞEHİRLER-ESKİŞEHİR 1.BÖLÜM
  21-12-2013
İÇİNDEN TREN GEÇEN ŞEHİRLER-HAYDARPAŞA 1.BÖLÜM
  21-12-2013
İÇİNDEN TREN GEÇEN ŞEHİRLER-HAYDARPAŞA 2.BÖLÜM
 
            PORTRE

           

           ANKET

Henüz eklenmiş bir anketimiz bulunmamaktadır !
RSS © 2013 Ankara'nın En Çok Okunan Gazetesi Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Türkiye'nin Haber Sitesi
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim  
ARI TASARIM || Coder / Dizayner ||
destek@aritasarim.net