Hoşgeldiniz  

ANKARALI MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYUYORUZ

Anadolu'nun Sesi | 18 Kasım 2019 | Genel A- A+

Mansur Yavaş’ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilmesinin ardından Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdür Yardımcılığına Başkent’te herkesin yakından tanıdığı bir isim olan Alpaslan Yılmaz getirildi.

10 yılı aşkın süredir gıda sektöründe Unlu Mamuller üzerine işletmeleri bulunan Alpaslan YILMAZ, kendi işletmelerinde yıllardır oluşturduğu deneyimini, Ankara Halk Ekmek Fabrikasında sürdürerek daha fazla insana Halk Ekmek lezzetlerini tatma fırsatı sunmak istiyor.

Alpaslan Yılmaz, yıllardır Unlu Mamuller sektöründe değerli müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalıştı. Halk Ekmek Genel Müdür yardımcılığına seçilen Yılmaz, şimdi de tüm Ankara Halk Ekmek müşterilerine kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmet anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini en üst düzeyde tutmak için çalışacağını söylüyor.

Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikası AŞ Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Yılmaz yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Her sabah, günün ilk ışıkları ile birlikte, fırınımızdan yeni çıkmış her biri ayrı lezzette Halk Ekmek ürünlerimiz ile Ankaralıya sıcak bir günaydın demenin keyfini yaşıyoruz. Yıllardır Unlu mamuller sektörünün içindeyim. Ürünlerimizi gıda güvenliğine, lezzete ve estetiğe bağlı kalarak üretmek ilkemiz, müşteri memnuniyeti ise temel amacımızdır. Sayın Mansur Yavaş Başkanımın bana layık gördüğü yeni görevimde, Ankara Halk Ekmek Fabrikasını daha ileriye taşımak, daha çok Ankaralıya ulaşmak, yeni lezzetleri Ankaralıya tattırmak için, Sayın Ankara Halk Ekmek Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanımız Cüneyt Öztürk ve Genel Müdürümüz Fahrettin Gökşin ile birlikte “En İyi Kalite En ucuza ve En İyi Lezzet” sloganından ödün vermeden mevcut ürünlerimizi ve eşsiz tatlara sahip olacak yenilikçi ürünlerimizi üreteceğiz.

Glutensiz Büfeler Dönemimiz Başlıyor

Alpaslan yılmaz konuşmasını şöyle sürdürdü;

Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikası tarafından, tahıllardaki gluten proteininin oluşturduğu alerji nedeniyle glutensiz ürün tüketmek zorunda olan ancak bu ürünlere erişimde sıkıntı yaşayanların yüzünü güldürecek büfeler tasarladık.

Sosyal belediyecilik anlayışı gereği ucuz glutensiz ürünlerin yer aldığı büfelerin açılışını yakın zamanda yapacaklarını ifade eden Yılmaz, “İlk büfemizi Mithatpaşa Caddesi ile Sakarya Caddesi’nin birleştiği noktada açacağız. Burada sadece Halk Ekmek’in glutensiz ürünlerini satmayacağız. Büfelerde glutensiz çikolatadan çubuk krakere, makarnadan ekmek ve kurabiye ve çubuk krakerlerin yanı sıra 11 özel firmanın da ürünleri yer alacak. Bizim kategorimize uygun ve istediğimiz kalite standardında, ‘İyi Fiyata İyi Ürün’ politikasıyla farklı firmaların ürünlerini satacağız.

Bizler Ankara Halk Ekmek olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için hem personeli, hem mağazalarımızı yeniliyor ve geliştiriyor, hem de personelimizin eğitimine önem veriyoruz. Çünkü müşterilerimizin mağazamızdan memnun ayrılması bizim en temel ilkemizdir. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren kurumların geleceğe güvenle yolculuk edebileceğinin farkındayız. Çalışanlarımızın enerjisi ve dinamiğiyle Ankaralı müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.” Dedi.

Alpaslan Yılmaz ayrıca, firma olarak 2016 yılından itibaren ekmeğe zam yapmadıklarını, orta ve uzun vadede de zam yapmayı düşünmediklerini söyledi.

ALPASLAN YILMAZ KİMDİR?

1977 yılında Ankara’nın Haymana ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimini Haymana’da, 1995 yılında İnönü Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini de 2000 yılında tamamlamıştır.

Siyasete olan ilgisi gençlik yıllarında başlayan Yılmaz, 1990-1995 yıllarında Haymana Bizim Ocak ve sonrasında Ülkü Ocakları Kurucu Başkanlığı görevleri ile birlikte Başbuğ Alpaslan Türkeş’in özel öğretim öğrencisi olmayı başarmıştır.

25 Ekim 2017 tarihinde kurulan İYİ Parti’de Ankara kurucu İl Başkan Yardımcılığı ile birlikte Parlamento ve Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı ve yine 2. dönem Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerini yaptıktan sonra, 2018 yılı Ekim ayı itibariyle İYİ Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı görevini üstlendi. Yılmaz, bu görevini Ocak 2019 tarihine kadar sürdürdü.

31 Mart 2019 Mahalli Seçimler öncesi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş’ın seçim kampanyasında ‘Mansur Yavaş Gönüllüleri Etimesgut SKM Başkanlığı’ görevini başarıyla yerine getirdi.

Ticari hayatında ise; 10 Yılı aşkın süredir gıda sektöründe toplu tüketim (horeca), perakende tedarik ve lojistik alanında çalıştı. Halen unlu mamüller, ekmek, baklava-börek üzerine faaliyet gösteren işletmeleri bulunmakta.

Yılmaz; Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda eğitim programına katılmış, bunları başarıyla tamamlayarak sertifikalandırmış olup, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2018 Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır .