Hoşgeldiniz  

CELAL ÇELİK Etimesgut’ta Yeni Bir Tarih Yazacak

Anadolu'nun Sesi | 07 Şubat 2019 | Genel A- A+

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP’nin 16 adayını daha açıkladı.  CHP’nin Etimesgut Belediye Başkan Adayı ise Celal Çelik oldu.

CHP’NİN ETİMESGUT ADAYI CELAL ÇELİK KİMDİR?

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Çelik, 1999 yılında hâkimlik sınavını kazanıp Kadıköy Hâkim Adayı olarak göreve başladı.

Sonrasında sırasıyla;

2001 – 2005 yıllar arasında Isparta Merkez Hâkimi

2005 – 2007 yılları arasında Kırıkkale/Delice Hâkimi ve İlçe Seçim Kurulu Başkanı

2007 – 2008 yılları arasında Çankırı/Çerkeş Hâkimi

12 Eylül 2010’da yapılan referandum sonrasında hâkimlikten istifa etti. İstifa ettikten kısa bir süre sonra CHP ve Kılıçdaroğlu’nun avukatlığını üstlendi.

Etimesgut CHP Başkan Adayı Celal Çelik olması Etimesgut halkını umutlandırdı. Çünkü eğitimi, bilgi birikimi, zekâsı, donanımı, yüksek niteliği sayesinde gönüllerin başkanı olarak şimdiden, yüreklere girdi.

İnanıyoruz ki CHP Etimesgut Başkan Adayı Celal ÇELİK siyasetin dürüstlükle nasıl yapılacağını, nasıl halkın yanında olunacağını gösterecektir. Etimesgut’ta yeni bir çığır açacak ve yeni bir tarih yazacaktır.

Etimesgut’ta mesele gönüllere girme meselesidir. Mevcut Belediye Başkanı Demirel’in yapamadığını, Celal ÇELİK gönül belediyeciliği vizyonuyla hareket ederek yapacak, hizmette adalet ilkesiyle Etimesgut’u daha yaşanabilir hale getirecektir.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2018 Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır .