Hoşgeldiniz  

CHP 27. Dönem Milletvekili Aday Listesi

Anadolu'nun Sesi | 22 Mayıs 2018 | Siyaset A- A+

 

CHP’de milletvekili listeleri belli oldu. Kesinleşen liste YSK’ya sunuldu.

 

CHP’de milletvekili adaylarını belirlemek için kurulan 5’li komisyon üyeleri, Genel Başkan Yardımcıları Çetin Osman Budak, Tekin Bingöl, Muharrem Erkek, Seyit Torun ve Faik Öztrak ile Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan çalışmasını tamamlayarak, hazırladıkları listeyi önce Merkez Yürütme Kurulu’na sonra da Parti Meclisi’nin görüşüne sundu. Onay alan listenin son hali YSK’ya verildi.

 

CHP’NİN 24 HAZİRAN LİSTESİ

 

ADANA

AYHAN BARUT

ORHAN SÜMER

MÜZEYYEN ŞEVKİN

BURHANETTİN BULUT

RIZA METE

OYA TEKİN

OSMAN BERKE DUVAN

ERTAN KARAOĞLU

MUSTAFA KEMAL ÖZKAN

BÜLENT ÖĞRÜ

BÜLENT MARAKLI

BERFU SALICI YAKIT

SIDIKA HALICIOĞLU

ONUR AKPINAR

ÖZGÜR ULAŞ ILGIN

 

ADIYAMAN

ABDURRAHMAN TUTDERE

MUSTAFA HAKKAN KILINÇ

MAHMUT NEDİM EVLİ

SONGÜL VARKİ YILDIRIM

MÜSLÜM ASLANOĞLU

 

AFYONKARAHİSAR

BURCU KÖKSAL

AHMET HAKAN UYAN

İSMAHAN NERGİZ

RAMAZAN AKGÖZ

ERTUĞRUL YILMAZ

HATİCE GÖKOĞLU

 

AĞRI

KEMALETTİN KOÇAK

MUHAMMED ASLAN

MEHMET SIDDIK YEL

MURAT YILDIRIM

 

AKSARAY

ALİ ABBAS ERTÜRK

RAMAZAN FİDAN

PELİNSU YILDIRIM

ALİ EŞMEKAYA

 

AMASYA

MUSTAFA TUNCER

MEHMET GÖL

HÜSEYİN ACAR

 

ANKARA 1. BÖLGE

TEKİN BİNGÖL

LEVENT GÖK

ALİ HAYDAR HAKVERDİ

BÜLENT KUŞOĞLU

GAMZE TAŞCIER

EKREM KEREM OKTAY

MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU

HÜSEYİN TARIK ŞENGÜL

ALİ HİKMET AKILLI

AYLİN YAMAN

UMUT ERARSLAN

KAMER GÖZAÇIK ŞEN

CANSEL GÜVEN

 

ANKARA 2. BÖLGE

MURAT EMİR

YILDIRIM KAYA

SEMRA DİNÇER

KENAN NUHUT

MURAT KAVUNCU

BEKİR SAMİ DOĞAN

ALİBEY YÜKSEL

DENİZ ÇAKIR

MUSTAFA NADİR ER

SUNA KERİMOĞLU

BARIŞ CAN SARAÇOĞLU

 

ANKARA 3. BÖLGE

AHMET HALUK KOÇ

NİHAT YEŞİL

SERVET ÜNSAL

ALİ BAŞKARAAĞAÇ

AHMET ERSEN ÖZSOY

AHMET MEŞE

UMUT AKDOĞAN

BATTAL YILDIZ

GÜLŞAH DENİZ ATALAR

TEMEL BORGA BUDAK

İLKE ÇAKAR

BİLAL YILMAZ

 

ANTALYA

DENİZ BAYKAL

ÇETİN OSMAN BUDAK

RAFET ZEYBEK

AYDIN ÖZER

CAVİT ARI

FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU

SEVGİ DOĞAN

NUSRET BAYAR

ŞENGÜL YEŞİLDAL

VAHAP TUNCER

KEMAL BİLAL ÖNER

ALİ TAKAVUT

SİBEL GEZEN

NAZMİ GÜNDÜZ

ÖZLEM ŞAHİN

İSMAİL HAKKI GÜL

 

ARDAHAN

ÖZTÜRK YILMAZ

YUNUS DÜNDAR

 

ARTVİN

UĞUR BAYRAKTUTAN

YALÇIN EMİRALİOĞLU

 

AYDIN

BÜLENT TEZCAN

HÜSEYİN YILDIZ

SÜLEYMAN BÜLBÜL

MUSTAFA İBERYA ARIKAN

ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM

KAAN ERÇETİN

KEMAL GÜNERİ

FULYA ÜSTÜNDAĞ

 

BALIKESİR

AHMET AKIN

FİKRET ŞAHİN

ENSAR AYTEKİN

İRFAN BARIŞ

SEVAL BOZKURT

ENDER BİÇKİ

NEŞE ZENGİN

BERRİN GENÇOĞLU

OĞULCAN KOÇAK

 

BARTIN

AYSU BANKOĞLU

FAHRİ ÖZSOY

 

BATMAN

AYHAN IŞIK

KAYAHAN KIRMIZITAŞ

NİHAT DEMİR

BÜNYAMİN NAYMAN

HAMİT KESKİN

 

BAYBURT

İKBAL OKUR

 

BİLECİK

YAŞAR TÜZÜN

FAİK AKARKARASU

 

BİNGÖL

VAHDETTİN UZUNYAYLA

MEHMET EVRAN

ÇETİN SAĞSÖZ

 

BİTLİS

SIDDIK GÖZEGER

SÜLEYMAN BAŞTÜRK

TUFAN SUBAŞI

 

BOLU

TANJU ÖZCAN

ÖZER ÖZCAN

HÜSEYİN CAHİT ÇINGI

 

BURDUR

MEHMET GÖKER

RECEP MUTLUCAN

OSMAN GÖK

 

BURSA 1. BÖLGE

LALE KARABIYIK

ERKAN AYDIN

NURHAYAT ATLACA KAYIŞOĞLU

KAYIHAN PALA

ÖZGÜR ERDURSUN

GÜRKAN ESEN

DENİZ BAYKAL

SERKAN ÖZTÜRK

İBRAHİM MART

AYTAÇ ŞAHİN

 

BURSA 2. BÖLGE

ORHAN SARIBAL

YÜKSEL ÖZKAN

MUSTAFA ŞENYURT

ERKAN DÖNMEZ

SÜLEYMAN AYYILMAZ

ŞAHİN SEVİNÇ

MERAL ALTUNTAŞ

KEMAL ATAN

BARAN GÜNEŞ

HÜLYA DİNK

 

ÇANAKKALE

MUHARREM ERKEK

ÖZGÜR CEYLAN

METİN ÜMİT URAL

SONGÜL ŞENTÜRKLÜ

 

ÇANKIRI

MURAT BERAT ATALAY

İBRAHİM GÖNÜLTAŞ

 

ÇORUM

TUFAN KÖSE

BURÇİN SOLMAZ POLAT

GÜRSEL YILDIRIM

MEHMET TAHTASIZ

 

DENİZLİ

GÜLİZAR BİÇER KARACA

KAZIM ARSLAN

HAŞİM TEOMAN SANCAR

ÜNAL KARAOSMANOĞLU

ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR

İLHAN ÖZCAN

ŞENİZ DOĞAN

BİLGEHAN BURGUL

 

DİYARBAKIR

MAHMUT AZİZ USAL

TURGUT KILIÇ

MEHMET ŞERİF TRUE

AHMET ÖZGÜVERCİN

BERİVAN ALABALIK

HEBUN KAPLAN

DENİZCAN EŞİYOK

EMRAH ANLI

GÜLAY EMRE

UMUT YETİŞSİN

ABDURRAHMAN BERAT AKTAŞ

BEHİYE KÜDEN

 

DÜZCE

ZAFER TEBER

İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ

HASAN SERVET ÖKTEM

 

EDİRNE

OKAN GAYTANCIOĞLU

EDİZ ÜN

YAKUP ATALAY

ERDOĞAN GÜMÜLCİNELİ

 

ELAZIĞ

GÜRSEL EROL

EMRAH ÖZDEN

AYTEN ÇEKİL

NAZMİ GÜRBÜZ

MESUT BASKAN

 

ERZİNCAN

AYHAN DOĞAN

TUĞRUL YILDIRIM

ERZURUM

NACİ TURAN

NAMİYE SINIRKAYA

GENÇAY UĞRAŞ

SERHAT CAN EŞ

TACETTİN KIZILOĞLU

YUNUS POLAT

 

ESKİŞEHİR

UTKU ÇAKIRÖZER

JALE NUR SÜLLÜ

NURAY AKÇASOY

MEHMET ENGİN ÇAKMAK

SİNAN ÖZKAR

SİBEL YEŞİLDAL

METİN TOMSUK

 

GAZİANTEP

BAYRAM YILMAZKAYA

İRFAN KAPLAN

HÜSEYİN YALÇIN

ÖZGÜR YILMAZ

HASAN ÖZTÜRKMEN

HÜSEYİN CAHİT KARGINER

NACİ KILIÇ

ADİLE MERVE ALTINBAŞ YILMAZ

NESRİN TUNCEL

SELİM KARAHAN

ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER

NERİN TÜRKMEN

YILMAZ DEMİRDELEN

MEHMET TURAN GÜNDOĞDU

 

GİRESUN

NECATİ TIĞLI

REŞAT NURİ ÖZDEMİR

İBRAHİM AKGÜN

SUAT ÖNDAŞ

 

GÜMÜŞHANE

MAHİR CAN

RAMAZAN AYAS

 

HAKKARİ

NAZIM DEMİR

ERŞAT İNAN

NAZMİ KIZILBAN

 

HATAY

MEHMET GÜZELMANSUR

SUZAN ŞAHİN

SERKAN TOPAL

İSMET TOKDEMİR

MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU

HASAN RAMİZ PARLAR

NERMİN YILDIRIM KARA

GÖKHAN ÖZER

BİLGEN DUMAN

HAMİDE VURAL

DÖNDÜ DİLAN KARTAL

 

IĞDIR

METİN OVA

İDRİS AKTAŞ

 

ISPARTA

MUSTAFA CEYHAN

İSA ÖNDER DİNÇTÜRK

ZAFER SAĞLAM

EYUP ERSOY

 

İSTANBUL 1. BÖLGE

İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU

MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ

ONURSAL ADIGÜZEL

FETHİ AÇIKEL

GÜRSEL TEKİN

İLHAN KESİCİ

OĞUZ KAAN SALICI

MAHMUT TANAL

SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ

HÜSEYİN EMRE BAĞCE

MUSTAFA OKTAY AKSU

HASAN UZUNYAYLA

MUSTAFA ÖZTAŞKIN

TAHSİN USTA

HÜSEYİN SAĞ

BERİL ÖNER

YÜKSEL TAŞKIN

HASAN BASRİ ÖZBEK

DENİZ DOĞAN GÜNAY

ERTAN AKSOY

NURAY ÇEPNİ

DUYGU ÇELİK

ARZU ÖZALP

PINAR UZUN

TUBA TORUN

ALİ RIZA YILDIRIM

YÜCEL OTO

MURAT CİRAV

MELİS TİMUR

EMRE AKKUŞ

ÇETİN DÜZCE

AYLİN SARITAŞ

GAZİ KARAKURT

TİMUÇİN GÜLTEKİN

 

İSTANBUL 2. BÖLGE

KADRİ ENİS BERBEROĞLU

AYKUT ERDOĞDU

AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ

MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU

YÜKSEL MANSUR KILINÇ

YUNUS EMRE

GÖKAN ZEYBEK

ALİ ŞEKER

DERYA ŞENTÜRK

MEHMET DİRİBAŞ

MERSİN BALKAN

BAHATTİN TURNALI

FERHAT EPÖZDEMİR

İSMAİL YÜKSEL

ADNAN AYBER

BURAK KAAN YILMAZSOY

CANAN SEZENLER

HACER FOGGO

GÜVEN KARATAŞ

YUSUF KENAN KOLAT

VEYSİ SİNAN BOZDEMİR

CEM CENGİZ YILMAZ

ECE BATUMLU TALAS

PELİN YURDAKUL

ŞEYMA DUMRUL

YUSUF ERGÜVEN

ÖZGÜR DÜZGÜN

DENİZ KAYA

 

İSTANBUL 3. BÖLGE

ENGİN ALTAY

ERDOĞAN TOPRAK

MEHMET BEKAROĞLU

ZEYNEL EMRE

SİBEL ÖZDEMİR

ÖZGÜR KARABAT

TURAN AYDOĞAN

EMİNE GÜLİZAR EMECAN

NAZIR CİHANGİ İSLAM

TURAN HANÇERLİ

BAYRAMALİ ÇEŞMECİ

ALİ ULVİ GÖKBULAK

MEHMET SAİT YÜCEL

ALİ MUHİTTİN TIĞLI

SİNAN KARAHAN

SİNAN KARACA ÖZTÜRK

MAHFUZ YETÜT

ŞAHANIM METER

IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU

YAĞMUR GEYGEL

ENGİN ERTAÇ

CEMİL CAN DİNÇ

AYCAN ERİNSEL ÖZİSTEK

HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN

SEDA ÖNDER

BEKTAŞ DAVUTOĞLU

ARZU ATTEPE

HÜSEYİN DURAN

ERDAL SARIKAYA

ELİF KESKİNEL ÜLKER

ALİ OSMAN ÖZDİLEK

KEMAL ÖZKİRAZ

İLYAS DUMAN

OSMAN TELLİOĞLU

ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN

 

İZMİR 1.BÖLGE

AHMET TUNCAY ÖZKAN

MURAT BAKAN

ÖZCAN PURÇU

KANİ BEKO

MEHMET ALİ ÇELEBİ

TACETTİN BAYIR

EDNAN ARSLAN

SEFER İPEKLİ

KAZIM UMDULAR

NİLAY KÖKKILINÇ

EZGİ DENİZ DENİZ URUNGA

DEVRİM BARIŞ ÇELİK

ZEKİYE SEDA SÖNMEZ

ŞENER AKDEMİR

 

İZMİR 2. BÖLGE

KEMAL KILIÇDAROĞLU

SELİN SAYEK BÖKE

KAMİL OKYAY SINDIR

ATİLA SERTEL

SEVDA ERDAN KILIÇ

MAHİR POLAT

BEDRİ SERTER

İDRİS YAVUZYILMAZ

ALİ ENGİN

SALİH ÖZÇİFÇİ

MEHMET BİRLİK

ONUR KADİR ERYÜCE

HATİCE ZEYBEK

EBRU OKAY

 

KAHRAMANMARAŞ

ALİ ÖZTUNÇ

SELİM SÜMEN

MEHMET ÇARMAN

FAİK KILINÇ

ONUR GÜRBÜZ

AYŞEGÜL YAYCIOĞLU

UĞUR ŞEVRAN

AZİZE ÇUHADAR

 

KARABÜK

HÜSEYİN AVNİ AKSOY

SEDAT KARAOĞLU

GÜLSÜN BENİÇ

 

KARAMAN

İSMAİL ATAKAN ÜNVER

HAKAN GÜRSEL AKBULUT

YUSUF BAŞTUĞ

 

KARS

FATİH KAMİL ERKOÇ

HATİCE GÜVENSOY

AYSEL SADAK İLTAŞ

 

KASTAMONU

HASAN BALTACI

AYŞEGÜL SOYLU MUSLU

DEVRİM EZGİ ÖZALP

 

KAYSERİ

ÇETİN ARIK

AHMET YILDIZ

AŞKIN GENÇ

İBRAHİM KAAN

MAZHAR OĞUZ ÖZSOY

GONCA YELDA ORHAN

RECEP BULUT

METİN KANTARCI

KADİM ŞAHİN

NİZAMETTİN TEMEL

 

KIRIKKALE

AHMET ÖNAL

GÜLLÜ AYKUT

ÜMİT COŞGUN

 

KIRKLARELİ

TÜRABİ KAYAN

VECDİ GÜNDOĞDU

İNCİ TUNÇ

 

KIRŞEHİR

METİN İLHAN

ÇAĞDAŞ GÖKALP

 

KİLİS

ALİ TUNA

MEHMET ALİ AĞCABAY

 

KOCAELİ

FATMA KAPLAN HÜRRİYET

HAYDAR AKAR

TAHSİN TARHAN

MÜHİP KANKO

OSMAN ANIL ACURMAN

EBRU KÜÇÜKAYDIN

YEŞİM AKPINAR

ORKUN UTKUBAŞ

İSMAİL DEMİR

MEHMET TAMER SOLAKOĞLU

SEZER NİLGÜN AYDIN

TUĞMAN KAYALI

ZEYNEP ÇİĞDEM CANBAZ

 

KONYA

ABDULLATİF ŞENER

ABDÜLKADİR KARADUMAN

HASAN SARIMEHMETOĞLU

SAİM SEZEN

NİHAL EKEN

ALİ SAYAR

İSMAİL ÜNSAL

ORHAN KAYA

NAZİFE DEMİRHAN

MEMDUH ERDEN KÖKBUDAK

SEFER İPEK

HİKMET BALCI

ŞENİZ KURTULUŞ

MEHMET YURTSEVEN

HASAN PEKTEKİN

 

KÜTAHYA

FAZIL KASAP

ŞEREF HAN

ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ

MEHMET AYDIN UZUN

RIDVAN ÇAKIR

 

MALATYA

VELİ AĞBABA

HULİSİ PORGALI

SONER GÖKÇE

BERNA KARADAŞ

EMİN DÖNMEZ

MAHMUT AKBIYIK

 

MANİSA

ÖZGÜR ÖZEL

AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU

BEKİR BAŞEVİRGEN

SABRİ TEMEL

ABDULLAH SAKA

HAYRİYE HACET

SANİYE AĞGÜL

ÇETİN KURTULUŞ

NURİTTİN DİNGAZ

LALE ERDOĞAN TUNÇER

 

MARDİN

MAHMUT DUYAN

ERKAN MEHMETOĞLU

ABDULVAHAP AY

ABDULKADİR TURAN

AYGÜL KILIÇ BAŞBOĞA

ENGİN ORAL

 

MERSİN

CENGİZ GÖKÇEL

ALPAY ANTMEN

ALİ MAHİR BAŞARIR

NEVİN ZAİMOĞLU

MEHMET SAYDAM

CAVİDAN DEMİRAĞ

SEYİT ÖZANANAR

ALPER TURNA

ALPTEKİN ESER

DİLARA ÖZKINA

KENAN HAZAR

HİDAYET OĞUZ

SİBEL GAZİ TABEL

 

MUĞLA

MÜRSEL ALBAN

SUAT ÖZCAN

BURAK ERBAY

SÜLEYMAN GİRGİN

İBRAHİM ERTÜRK

EMİNE YENİLMEZ AYDEMİR

YAMAÇ KAYA

 

MUŞ

YILMAZ ÇETİNKAYA

YILDIRIM PAÇAL

CEMAL KOÇHAN

NUR MUHAMMED KARAHAN

 

NEVŞEHİR

FARUK SARIASLAN

FULYA GÜLŞEN ALTINSOY

MEHMET BİLGİN

 

NİĞDE

ÖMER FETHİ GÜRER

AHMET OĞUZ ÖZMEN

NAGİHAN ESKİOĞLU

 

ORDU

SEYİT TORUN

MUSTAFA ADIGÜZEL

ONUR ÇAM

SEBANUR ÖZDEMİR

SAİT KAPICIOĞLU

NAZIM YİĞİT GÜNAY

 

OSMANİYE

BAHA ÜNLÜ

MEHMET ORHUN DÖĞÜŞCÜ

İRFAN ERDEM

HAKKI SAYMAN SAYGILI

 

RİZE

REMZİ KAZMAZ

AYSEL TAŞKIN

KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN

 

SAKARYA

ENGİN ÖZKOÇ

MEHMET SELÇUK

ELİF YAR

REFİK KARAKAŞ

MEHMET DERYA BAĞDAT

AYTÜL UŞAKLIGİL

GÖZDE NUR YILDIZ

 

SAMSUN

KEMAL ZEYBEK

NESLİHAN HANCIOĞLU

HÜSEYİN ŞAHİN

MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN

MEHMET ÖZDAĞ

ARZU SABUNCU

MURAT ÇAN

YILMAZ KARAGÖZ

IŞIK ÖZKEFELİ

 

SİİRT

CAHFER SAKLAN

HİKMET AKAR

HASAN ALP

 

SİNOP

BARIŞ KARADENİZ

ERDİNÇ ŞİMŞEK

 

SİVAS

ULAŞ KARASU

SİNAN ÖZTÜRK

MALİKE EJDER YOLVEREN

ALİ BALTA

HASAN KILIÇ

 

ŞANLIURFA

AZİZ AYDINLIK

FETHİ YAMAÇ

CEM KARAKEÇİLİ

UĞUR MİZAN

BAKIR AYDOĞDU

HALAF AYYILDIZ

MAHMUT YAZAR

AHMET MÜSRİ

FARUK AKAN

SONGÜL ARSLAN

MUSTAFA EREN

AKİLE YEKTAŞ

İBRAHİM HALİL YARIŞ

KEMAL EŞSİZ

 

ŞIRNAK

SABRİ KUYTAN

ABDULKERİM VARLI

GÜNDÜZ ÖKTEN

OSMAN YEREN

 

TEKİRDAĞ

FAİK ÖZTRAK

İLHAMİ ÖZCAN AYGUN

CANDAN YÜCEER

EMRE KÖPRÜLÜ

ADEM DALGIÇ

İSMAİL DOĞAROĞLU

GÜLFER ÜMİT

 

TOKAT

KADİM DURMAZ

HASAN EFE UYAR

ÇAĞDAŞ KURTGÖZ

DURAN BELENE

GÜLPERİ COŞAR

 

TRABZON

AHMET KAYA

ABDÜL KADİR ÇELEBİ

HİKMET NURİ AYDIN

FERDA KUDUNOĞLU

İSMAİL KAYNAR

MERTCAN FERO

 

TUNCELİ

POLAT ŞAROĞLU

MESUT COŞKUN

 

UŞAK

ÖZKAN YALIM

İSMET AKIN

ALİ KARAOBA

 

VAN

MEHMET KURUKCU

FAHREDDİN ÇUYRAK

HALUK TERZİOĞLU

ŞANEL GÜLOĞLU

ERKAN KAÇMAZ

NEVZAT KOÇ

NERİMAN KARTAL

ŞAHİN ÖZTEKİN

 

YALOVA

ÖZCAN ÖZEL

ERTAN ŞENER

MEHMET GÜREL

 

YOZGAT

ALİ KEVEN

NADİR ÜNAL

RAKİBE ÖZGÜR KARSLIOĞLU

ŞAHİN BOZDEMİR

 

ZONGULDAK

ÜNAL DEMİRTAŞ

DENİZ YAVUZYILMAZ

UMUT BAŞOĞLU

MERVE KIR

ÇİĞDEM

75 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2018 Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır .