Hoşgeldiniz  

İYİ Parti’ye Geçen 15 Milletvekili Tekrar CHP’ye Döndü

Anadolu'nun Sesi | 10 Mayıs 2018 | Gündem, Siyaset A- A+

 

İYİ Parti’nin seçime katılabilmesi için İyi Parti’ye geçen 15 CHP’li milletvekili bugün yeniden CHP’ye döndü.

 

CHP VE İYİ PARTİ’DEN AÇIKLAMA

 

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel konuyla ilgili açıklama yaptı:

 

”Sarayın planları altüst oldu. Bugün Türkiye’de tamam yeter artık her şey planladığını gibi olmayacak planları bozanlar var. Saraya karşı ittifak içinde ittifak dışında ama demokrasiden yana özgürlükten yana umut besleyen herkesin yüzünün gülmesi için hepimiz tamam diyoruz. Görev tamam arkadaşlarımız yuvaya dönüyorlar. Bütün Türkiye görev tamam 15’liler yuvada diyebilecek.”

 

İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray da konuyla ilgili görüşlerini belirtti:

”Bu gurur verici tablo Türk siyaseti adına bir utanç tablosudur. Keşke OHAL çerçevesi içerisinde seçime gitmeseydik de Türk demokrasisi bu tür ihtiyaçları ortaya çıkarmasaydı.”

 

DÖNÜŞ YAPAN MİLLETVEKİLLERİ

 

Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Güler ve Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2018 Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır .