Hoşgeldiniz  

Kader Mahkumlarına Af Mı Geliyor?

Anadolu'nun Sesi | 12 Mayıs 2018 | Gündem, Siyaset A- A+

 

Bahçeli’nin twitter üzerinden yaptığı açıklamalar kader mahkumlarına af mı geliyor sorusunu akıllara getirdi.

 

MHP lideri Devlet BAHÇELİ attığı twittlerde şunları söyledi.

 

KADER KURBANLARINI AFLA TALTİF ETMEK NİYE AKILLARA GELMEZ?

Çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadın katilleri, PKK’lılar, FETÖ’cüler hariç olmak üzere, demir parmaklıkların gerisinde özgürlük düşü kuran,zindanda gün sayan, dama düşüp sevdiklerinin ve sevenlerinin hasretini çeken kader kurbanlarını afla taltif etmek niye akıllara gelmez?

PKK’lı alçaklar, FETÖ’cü caniler, vatan ve millet düşmanları demokrasi ve özgürlük adına sahiplenilirken, kaderlerinin kurbanı olmuş mağdurlarla ilgili lehlerinde hukuki ve ahlaki bir düzenleme yapılması, onların aydınlığa kavuşturulmaları tez elden sağlanmalıdır.

 

KADER KURBANLARININ SAHİPSİZ OLDUĞUNU FALAN MI DÜŞÜNÜYORLAR?

PKK’lı Cumhurbaşkanı adayının serbest bırakılmasını canla, başla destekleyen karanlık ittifak tarafları ve holigan taraftarları, sesi çıkmıyor diye kader kurbanlarının sahipsiz olduğunu falan mı düşünüyorlar? Eğer böyleyse halt ediyorlar, kesinlikle yanlışa düşüyorlar.

Kader çizgimiz bellidir. Bunun değiştirmek harcımız değildir. Ancak kader mahkumlarının talihini değiştirebilir, onların elinden tutabilir, zincirlerinden ve zindanlardan onları çekip çıkarabiliriz. Tartışma ve konuşmaya değmez mi? Hadi buyurun…

 

Bahçeli’nin twitter üzerinden yayınladığı bu mesajlar kader mahkumları ve ailelerini umutlandırdı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2018 Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır .