Hoşgeldiniz  

Mahalleliye Korku Salan Mezarlıktaki Kız Gizemi Çözüldü

Anadolu'nun Sesi | 11 Mayıs 2018 | Genel, Gündem A- A+

 

Çorum’da 5 gece art arda geldiği mezarlıkta ağlayan kızın evinde bulunduğu, ruhsal sorunları nedeniyle hastaneye götürüldükten sonra ailesine teslim edildiği ortaya çıktı.

Çorum’da günlerce bir mezarın başında konuşup, ağlayan fakat kim olduğu bir türlü tespit edilemeyen genç kız evinde bulundu. İsmi açıklanmayan ve ruhsal sorunları olduğu öne sürülen kızın emniyetteki sorgusu sonrası ailesine teslim edildiği belirtildi.

 

BİR KADININ MEZARI BAŞINA GELİP AĞLIYORDU

Çepni Mahallesi’nde bulunan Ulu Mezarlık’ta çalışan görevliler, 26 Nisan gecesi, siyah kıyafetli, ayağında kırmızı ayakkabısı olan bir genç kızın Fatma Çiftçi’nin mezarı başında konuşup, ağladığını farketti. Görevliler, 27, 28 ve 29 Nisan geceleri de genç kızı aynı mezarın başında ağladığını gördü

 

GÖREVLİLER YARDIMCI OLMAK İÇİN NOT BIRAKMIŞTI

Mezar üzerine görevliler tarafından, ‘Her gece oraya gelip neden ağlıyorsun, derdin ne? Yardımcı olalım, bize not bırak’ yazılı kağıt bırakıldı. Mahalleliyi günlerce merak içinde bırakan kız, 1 Mayıs gecesi yeniden görüldü. Mezarın başına tekrar gelen genç kız, polisin elinden son anda kaçıp, kurtuldu.

 

POLİSLER KAMERA KOYMASINA RAĞMEN KIZI YAKALAYAMADI

Genç kızı yakalayabilmek için polis Fatma Çiftçi’nin mezarını gören bir ağaca kamera yerleştirildi. Fakat gizemli kız yine yakalanamadı.

 

EVİNDE BULUNDUĞU BİLDİRİLDİ

Günlerce Çorum’dan ve diğer illerden gelen vatandaşların ilgisini çeken olayla ilgili çalışmalarını sürdüren polis, günlerdir yakalayamadıkları kızı, mezarlık yakınındaki evinde buldu.

 

RUHSAL SORUNLARI NEDENİYLE HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Güvenlik kamerası görüntülerinden kimliği belirlenen genç kızın, ruhsal sorunları nedeniyle hastanede tedavi ettirildiği belirtildi.

 

AİLESİNİN TESLİM ALDIĞI KIZ, DAHA ÖNCE DE MEZARLIĞA GİDİYORMUŞ

Genç kızın daha önceki günlerde de sürekli mezarlığa gittiği ve yakınlarının onu mezarlıktan alıp evine götürdüğü bildirildi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2018 Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır .