Hoşgeldiniz  

Orhan Bozkurt : “7´den 70´e Herkesin Gönlüne Gireceğiz”

Anadolu'nun Sesi | 08 Mart 2019 | Genel A- A+

Büyük Birlik Partisi Etimesgut Belediye Başkan Adayı Orhan BOZKURT oldu. Makine Mühendisi olan Orhan BOZKURT 50 yıldır Etimesgut’ta ikamet etmekte olup ticaretle uğraşmaktadır.

Orhan Bozkurt yaptığı açıklamada “Etimesgut yıllardır kaderine terk edilmiş.600 bin nüfusa sahip bir ilçe böylemi olmalı? Eğer Belediye Başkanı olursam sağlam bir kadro oluşturup mega projeler üzerinde yoğunlaşacağım. Öncelikle muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla iletişim haline geçip Etimesgut’un neye ihtiyacı var onları belirleyip hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracağım. Vatandaşlarımızın görüşleri bizim için çok önemli. Etimesgut halkı ile sık sık buluşup onların ihtiyaçları doğrultusunda hareket edeceğim. Kısacası vakit birlik, beraberlik ve kardeşlik vakti olup tüm Etimesgutlu vatandaşımızı kucaklama vakti. Vakit, yapacaklarımızı anlatma vaktidir. Vakit gönül belediyeciliğini halkımızla birlikte yaparak gönüllere girme vaktidir. İnsanların gönlüne dokunmaya çalışıyoruz. Hizmet bir siyasetçinin asli görevidir ama gönül almak bambaşka bir şeydir. Yeni dönemde şehrimizdeki güzelliklerin artırılması, Etimesgut’umuzun güzelliklerle daha çok anılması için gayret göstereceğiz.” diye konuştu.

İnanıyoruz ki Orhan Bozkurt, İdealist, gerçekçi, vizyon sahibi, çalışmayı ve hizmet etmeyi seven, açık ve ileri görüşlü, halkın ve şehrin problemlerini ve çözüm yollarını bilen, halkı ötekileştirmeden herkesi kardeşi, ailesi gibi gören, şahsi menfaatlerini şehrin menfaatlerinin önüne asla geçirmeyen, şehre hizmet etmek için proje üreterek Etimesgut’u daha yaşanabilir hale getirecektir.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2018 Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır .