Hoşgeldiniz  

Sayın Demirel Darbe Gecesi Neredeydiniz?

Nebahat ÇALIK | 29 Kasım 2018 | Genel A- A+

Ak Parti’nin Türkiye genelinde birçok il adayları açıklanırken, ilçeler ise halen beklemede. Etimesgut’ta Ak Parti seçmeni ise oldukça tedirgin.

Etrafta birçok dedikodu dolanıyor. Ak Parti Etimesgut’ta aday göstermeyip Enver Demirel desteklenecek diye söylentiler çığ gibi büyümekte. Eğer böyle bir durum söz konusu olur ise yani Demirel’e destek verilirse Ak Parti Etimesgut’ta tabanını küstürmüş olur. Bu durumda seçmen Demirel’e oy vermeyecektir. Bu durumdan Ankara büyükşehir adayı Özhaseki de nasibini alacak gibi duruyor. Çünkü; Etimesgut seçmeni sandıkta Özhaseki’ye oy vermeyerek Ak Partiyi cezalandırmış olacak. Dolayısıyla Ak Parti seçmeni tepkilerini sandıkta gösterecek ve oylar CHP ve İyi Partiye kayacaktır.

Diğer yandan Demirel’in Ak Partiyi sevmediği halk arasında konuşuluyor. E yaptıkları da bu durumu doğrular nitelikte olunca insan düşünmeden edemiyor. Çünkü; Enver Demirel Ak Partili olan birçok bürokratla da uğraştı. Şöyle ki; Sayın Demirel seçimleri kazanıp makama oturduğunda yüze yakın kişi için suç duyurusunda bulundu. Bu arkadaşlardan bir kısmı yargılanıp cezaevinde 11 ay gibi süre yattılar. Sonra tahliye edildiler ve Belediye’de ki görevlerine geri döndüler. Olan kime oldu cezaevinde psikolojisi alt üst olan memurlarımıza ve evde onları dört gözle bekleyen ailelerine! Tabi Sayın Demirel durmadı! Demirel algı operasyonu yaparak bu insanları sürgün etti. Bu duruma dayanamayan birçok insan da emekli oldu. İçlerinden biri vardı ki o da bir kadın! Cezaevinden çıkıp görevine dönen kadını Şaşmaz’da bulunan köpek barınağına sürdü. Kadın memur, tren ile gidip gelirken Şaşmaz’da başıboş hayvanların saldırısına uğradı. Kadın hastanede tedavi gördü. Taburcu olduktan sonra ise emekli olmaya karar verdi. Demirel’in isteği de buydu. Bu mudur Sayın Demirel adaletiniz? Bir belediye başkanına hiç yakışmayacak utanç verici bir durum!!

AK Parti karşınıza aday çıkarmaz ise PES diyorum!!

Sayın Binali Yıldırım Başbakan iken Etimesgut’a gelerek belediye karşısında ufak bir konuşma yaptı. Türkiye’nin Başbakanını neden karşılamaya inmediniz? Şimdi gelip de Ak Parti’ye ve Ak Parti seçmenine sevimli görünmeye çalışıyorsunuz.

Son olarak Sayın Demirel’e halkın günlerdir konuştuğu soruyu soruyorum. Darbe Gecesi ve sonraki 3 gün nerdeydiniz? Neden halkınızın içinde değildiniz?

Ak Parti’ye sesleniyorum Enver Demirel’in karşısına aday çıkaramazsınız ilçe binasına kilidi vurun!!

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2018 Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır .