Hoşgeldiniz  

Türkiye Yeniden Doğacak

Anadolu'nun Sesi | 06 Mayıs 2018 | Siyaset, Yerel Haberler A- A+

CHP Milletvekili Aday Adayı Mehmet YULA, Etimesgut CHP ilçe binasının önünde CHP milletvekili aday adayı olduğunu açıklarken bir de şu açıklamalarda bulundu.

“16 yıldır AKP iktidarında dolar 4 tl yi aştı. Benzin ise 6 tlyi. Şiddet arttı, adalet çöktü. Şeker fabrikaları satılarak devletin kaynakları günden güne bir bir yok oldu.

İktidarın bu ülkeyi yönetemeyeceği açıkça ortadadır. Bu ülkeyi yönetemeyeceklerini anlayınca birden erken seçim kararını aldılar. Sayın Devlet Bahçeli’ye sığındılar. Şimdi ise erken seçim kararını kendileri için kurtuluş olarak görüyorlar.

İnşallah önümüzdeki erken seçimde 16 yıllık büyüyü CHP bozacak. Ne yaparlarsa yapsınlar 24 Haziranda Cumhurbaşkanımız Muharrem İnce olacak ve Türkiye de gelecek adına köklü değişimler yaşanarak ekonomiden, eğitime, sanayiden sağlık sektörüne kadar gelişmeler ivme kazanarak Türkiye daha da çok büyüyecek ve gelişecektir.

24 Hazirandan sonra dolar düşecek, Türk liramız değerlenecektir. Adalet gelecek ve haksızlıklar bitecektir. Halkın refahı ve huzuru artacaktır. Türkiye yeniden doğacaktır. Huzur, barış ve kardeşlik duygularımız pekişecek Yüce milletimiz ile el ele yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz.” Dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2018 Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır .