Hoşgeldiniz  

Yapılan Hesapların Artık Kapatma Vakti Geldi!

Nebahat ÇALIK | 08 Mart 2019 | Genel A- A+

Enver Demirel sanırım yine CHP’lilerin oylarına göz dikmiş durumda. Etimesgut Merkez ve Elvankent’te, AK Parti ve MHP seçmenin oylarını güvenmeyen Demirel, CHP seçmeninin gözüne girmeye çalışıyor. MHP ile AK Parti’nin ortak adayı olan Enver Demirel’in Etimesgut’un birçok köşesinde Mehmet Özhaseki ile yan yana afişleri varken neden Eryaman’da yok? CHP’li seçmenlere seslenmek istiyorum. Kendi partinize oyunuzu kullanın.

Belediyedeki yöneticilere soruyorum! Zamanında Serhat Kemal Yılmazın yaptırdığı Almina Parkta, sizin döneminizde yaşanan patlayan su borusunun ardından parkın çökmesini neden görmezden gelip suçu eski döneme yıktınız? Onun hesabını verin. Yakın zamanda Almina Parkı ve daha birçok konudaki belgeyi kamuoyuna sunarak dürüstlükten bahsedenlerin tezlerini çürüteceğim! Kendinize göre bir seçim hesabınız var. En ufak olasılık için bile bin bir türlü hesaplar yapılıyor. Ama bir sonraki yazımdan sonra Sayın Demirel ve ekibi dürüst ve şeffaf belediyecilikten nasıl söz edecek merak ediyorum. Artık yaptığınız hesapları kapatma vakti Sayın Demirel!

Bataklığı görmeyen, göremeyen, görmek istemeyen! Kurutmak gibi bir derdi olmayan düzen, sistem elçileri ve tam da batağın göbeğinde olan düzen elemanları. Pardon siz buna “Dürüst Belediyecilik” mi diyordunuz?

Evet, gazeteci olarak temiz toplum çabası için mücadele ederken birçok kişi ve kurumun kuyruğuna basıyorsunuz. Bunu göze almak zorundasınız, kolay iş değil gazetecilik. Eğer onuru ile yerine getiriyorsanız.

Sağlıcakla kalın…

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2018 Anadolu'nun Sesi Haber Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır .