Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

TÜRK’ÜN TÜRK’TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR

Nebahat ÇALIK( info@anadolununsesigazetesi.net )
118 views
01 Nisan 2021 - 21:25

Gazetecinin temel görevi gerçekleri nesnel bir biçimde çarpıtmadan, sansürlemeden aktarmaktır. Gazeteci demokratik değerlere ve insan haklarına aykırı yayın yapmamalıdır. Gazeteci kimliğini taşıyan herkes gazeteciliğin evrensel ilkelerine uymaya özen gösterir. Gazeteci yanlı olmamalı,  objektif olmalıdır. Ama  maalesef hiçbir yayın objektif değil, basın özgürlüğü denen bir şey de kalmadı. Bir yazarın silahı kalemi değil miydi? Sadece gazeteciliği değil siyaseti de bitirme noktasına getirdiler. Her türlü oyunlar oynanıyor bu ülkede. Ben vatanımı ve toprağımı seviyorum. Vatan uğruna canımı bile veririm. Biz tek vatan tek millet değil miyiz? Bu coğrafyada ay yıldızlı bayrağımızın dışında bayrak tanımıyorum. Bu işin Türk’ü Kürt’ü Alevi’si Sünni’si olmaz. Hepimiz kardeşiz. Üzerimize oyun oynayanların tuzağına da düşmeyelim. Suriye‘yi  görüyorsunuz . Yerle bir oldu. Birçok ülke Suriye’de rant peşinde. Buna rağmen Suriyelilere yine sahip çıkan Türkiye Cumhuriyeti oldu. Eğer Suriye’nin başına gelen olay bizim başımıza gelseydi kimse bize sahip çıkmazdı. Herkes akıllı olsun!

Yazarlar ve akademisyenler ülke menfaatlerini koruyacak şekilde yorumlarını yaparlarsa daha medenice olur. Yandaşlık kimseye fayda getirmez.

                      “ Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti!’’

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.