Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

‘Sürekli normlar ortadan kaldırılıyor’

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Akşener, TBMM Genel Kurulunda, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu Teklifi’nin maddelerine …

‘Sürekli normlar ortadan kaldırılıyor’
1 views
03 Nisan 2021 - 11:12

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Akşener, TBMM Genel Kurulunda, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu Teklifi’nin maddelerine geçilmesine dair oylamanın yenilenmesine yönelik Başkanlık Tezkeresi’nin kabulüne ilişkin soru üzerine, şunları söyledi: “Bu gittikçe bir normali kanırtma hali. Türkiye’de norm dediğimiz, kuraldır, kaidedir, kanundur, hukuktur, adalettir, insanların kendi aralarındaki ilişkilerini de düzenler. Aynı zamanda kavgayı önler, nizayı önler vesaire… Sürekli olarak bu normlar ortadan kaldırılıyor. Bunun neticesinin ben kendilerine hayırlı olacağını düşünmüyorum. Sayın Şentop bir hukuk profesörü, zaten bu İstanbul Sözleşmesi ile ilgili Sayın  Erdoğan’ın söylediği söze bir tüy dikti. Montrö’den de çıkabiliriz canı isterse… Padişahım çok yaşa modelinde ayinesi iştir kişinin oluyor.”

Tablo satın aldı

Akşener, ArtAnkara 7. Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı’nı da ziyaret ederek, stantları gezdi. Akşener’e fuarı ziyaretinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da eşlik etti. Akşener, fuarda bir sanatçının tablosunu satın aldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.