Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

‘Ülkemiz için çalışıyoruz’

Türkiye İtibar Akademisi ile Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nün ortak çalışmasıyla gerçekleştirilen ‘Ekonomiye Fayda Endeksi Raporu …

‘Ülkemiz için çalışıyoruz’
3 views
03 Nisan 2021 - 12:12

Türkiye İtibar Akademisi ile Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nün ortak çalışmasıyla gerçekleştirilen ‘Ekonomiye Fayda Endeksi Raporu’ yayınlandı. Görüşmeler ve ölçümler sonucunda, NG Kütahya Seramik, ‘Türkiye’nin ve Sektörünün Elmas Markası’ seçildi. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, duygularını şu sözlerle ifade etti: “Türkiye’nin milli gücü olarak ülkemizin dünyadaki vitrinine değer kazandırıyoruz. Her adımda sektördeki duruşumuzu ileri seviyelere taşırken, Türkiye’miz adına ekonomik ve toplumsal bir katma değer yaratmak bilinciyle tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu noktada sorumluluğumuz büyük! Bu farkındalıkla ülkemiz, topraklarımız ve ekonomimiz için yeni değerlerin izini sürmeye devam edeceğiz.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.