Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

CHP’de kemerler sıkıldı

  MEHTAP GÖKDEMİR Ankara Genel Merkez tarafından 24 Mart tarihinde il ve ilçe başkanlıklarına “Bina alımı yardımı ve taşıt alım desteği hakkında …

CHP’de kemerler sıkıldı
3 views
05 Nisan 2021 - 7:06

 

MEHTAP GÖKDEMİR Ankara

Genel Merkez tarafından 24 Mart tarihinde il ve ilçe başkanlıklarına “Bina alımı yardımı ve taşıt alım desteği hakkında” konulu yazı gönderildi. Yazıda, Merkez Yönetim Kurulu’nun 22 Mart 2021 tarihli toplantısında, ilçe örgütlerine, “Bina Alım Yardımı” yapılmasının ve “Taşıt Alım Desteği” verilmesinin durdurulmasına karar verildiği belirtildi. Yazıda, “konjonktür nedeniyle” alınan bu kararın, yıl sonuna kadar geçerli olup, acil durumlarda desteklerin MYK kararına bağlanmasına karar verildiği ifade edildi. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun her hafta salı günü yaptığı grup konuşması, “Kemal Kılıçdaroğlu ne dedi?” başlığıyla teşkilata gönderilmeye başladı. Özeti başlıklar halinde sıralanan konuşmanın sonunda da “Türkiye’nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yok” denildi. CHP’nin ve Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya hesabında kullanılan “kendine güven” sloganı da grup toplantısının özetinde yer aldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.