Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

30 bin yöneticiye ‘liderlik’ eğitimi

  MEHTAP GÖKDEMİR Ankara Erken seçim için alarma geçen CHP’de, il başkanları, ilçe başkanları ve il, ilçe icra kurulları, il ve ilçe kadın …

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
30 bin yöneticiye ‘liderlik’ eğitimi
0 views
08 Nisan 2021 - 6:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

MEHTAP GÖKDEMİR Ankara

Erken seçim için alarma geçen CHP’de, il başkanları, ilçe başkanları ve il, ilçe icra kurulları, il ve ilçe kadın kolları ve gençlik kolları başkanları yer aldığı yöneticiler eğitime alındı. Milliyet’in çalışmaya ilişkin sorularını yanıtlayan CHP Parti İçi Eğitim Sorumlusu Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, neredeyse 30 bin kişilik bir gruba eğitim verildiğini belirterek, “CHP’de seçilmiş olan yöneticiler, icra kurulları düzeyinde yönetici eğitimlerimiz bu hafta bitiyor” dedi.

Yapılan eğitimlere ilişkin de Atıcı, “Bu eğitimlerde en önemli konulardan bir tanesi toplantı yönetimi, toplantıları nasıl verimli hale getirecekler. İkincisi siyasal iletişim, siyasal iletişimi nasıl yapacaklar. Üçüncüsü sosyal medya kullanımı, etkinliklerini sosyal medya üzerinden nasıl aktarabilecekleri önemli. Yönetim kurullarını nasıl çalıştıracaklar. Disiplin kurulları nasıl çalışıyor, onları anlatıyoruz. Lider yöneticilik ne demektir, onu anlatmaya çalışıyoruz. Yönetici ile lider yönetici arasındaki farkları anlatıyoruz. Her bir il ve ilçe başkanı ya da yöneticisini kendi görev alanında bir lider yönetici yapacak ipuçlarını onlara veriyoruz” ifadesini kullandı.

‘Seçim hazırlığı’

Bütün çalışmaların “erken seçime yönelik olduğuna” ifade eden Atıcı, şunları kaydetti:

“Şu anda bu kadar yoğun çalışmamızın tek nedeni, bütün çalışmalar erken seçime yönelik olarak organize ediliyor. 2021’de bir erken seçim beklemiyoruz hem pandemi dolayısıyla hem de siyasi okumalarımız erken seçim olmayacağını bize gösteriyor. Fakat hükümetin attığı her adım, erken seçime doğru hızla gittiğimizi gösteriyor. Nedir bu adımlar, örneğin İstanbul Sözleşmesi’nden çekinilmesi. 104 amiralin bildirisine inanılmaz tepki gösterildi. Montrö’yü tartışmaya açtılar. Biz bütün bunları okuyarak Parti Okulu olarak da bütün modüllerimizi yeniledik. Hepsini tekrardan masaya yatırdık. Sandık güvenliğinden tutun sokak örgütlenmesine kadar, yönetici eğitiminden tutun Meclis üyesi eğitimlerine kadar hepsini büyük bir titizlikle uyguluyor ve erken seçime hazırlanıyoruz. Partinin diğer kolları da aynı şekilde çalışıyorlar. Bütün çalışmalarımız bir erken seçime yönelik.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.