Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

‘Bebek mamasını askıdan indirmiyor’

  BAHAR ATAKAN Ankara Akşener özetle şunları kaydetti: AMİRALLERİN BİLDİRİSİ: Ülkeye dair endişeleri, kaygıları olanlar, bireysel olarak her …

‘Bebek mamasını askıdan indirmiyor’
3 views
08 Nisan 2021 - 5:54

 

BAHAR ATAKAN Ankara

Akşener özetle şunları kaydetti:

AMİRALLERİN BİLDİRİSİ: Ülkeye dair endişeleri, kaygıları olanlar, bireysel olarak her platformda veya bir sivil toplum kuruluşunun şemsiyesi altında görüş ve önerilerini elbette açıklayabilirler. Ancak bunu gizemli gece yarısı bildirileriyle yapamazlar. Vesayetin, üniformalısına da cübbelisine de lacivert takımlısına da her zaman karşı durduk, durmaya da devam edeceğiz. ‘Darbe olur mu, olmaz mı?’ tartışması, bebek mamasını askıdan indirmiyor. Milletimiz, geçim derdinde kıvranırken, bunlar 4 gündür hâlâ ‘darbe mi değil mi?’, ‘darbeci mi, değil mi?’ bunu konuşturuyorlar. Buna sebep olanları da bunu fırsat bilenleri de kınıyorum. Nedense, bu bildiriyle ilgili duruşumuza AK Parti değil küçük ortağı daha çok bozulmuş. Anayasa Mahkemesi’nden sonra Deniz Kuvvetleri’nin de kapatılmasını isterse şaşırmayın.

ÇİN ELÇİSİNE TEPKİ: Çin Büyükelçiliği twitter’dan beni ve Sayın Mansur Yavaş’ı tehdit etti. Çünkü bir süredir, iktidar ve küçük ortağını, Perinçek ve Çin’in esaretinden kurtararak Uygur kardeşlerimiz için adım atmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Birader bunun anlamı ne? Birader buyur bekleriz, adresimiz belli. Bizim, herhangi bir ülkenin egemenliğiyle ilgili sorunumuz yok. Ama Çin’in, egemenlik adı altında Uygur kardeşlerimize yaptığı zulümle ilgili büyük sorunumuz var.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.