Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

Twitter hem iOS hem de Android için yeni özellik sundu

Twitter’ın resmi hesabı üzerinden paylaşılan özellik kapsamında hem iOS hem de Android uygulamaları için çözünürlüğü artırdı. Bildiğiniz üzere …

Twitter hem iOS hem de Android için yeni özellik sundu
1 views
22 Nisan 2021 - 13:30

Twitter’ın resmi hesabı üzerinden paylaşılan özellik kapsamında hem iOS hem de Android uygulamaları için çözünürlüğü artırdı. Bildiğiniz üzere platforma bir fotoğraf yüklendiği zaman otomatik çözünürlük düşüyordu. Şimdi Twitter tarafından yapılan resmi açıklamada kullanıcılar en fazla 4K çözünürlüğe kadar fotoğrafları kayıpsız yükleyebilecek. 

TWITTER YENİ ÖZELLİĞİ DEVREYE SOKTU

Kişilerin bu özelliği kullanması için ayarlar bölümünden aktif etmesi gerekiyor. Bu oldukça önemli bir hamle zira pek çok kişi Twitter üzerinden paylaşılan bazı fotoğraflar üzerinden içerikler oluşturuyor ve orijinalliği bozulan bu fotoğraflar ‘bulanık’ olduğu için doğruluğu teyit edilemiyordu. 

Twitter bu özelliğe ek olarak ‘Süper Takip’ özelliği de yolda. Twitch benzeri bir abonelik sistemi gibi olan bu özellik kullanıcıların 4.99 dolar ödeyerek bir başka kullanıcı için süper takipçisi olmayı sağlıyor. 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.