Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

Alkışlarla uğurladılar

  Bir süre önce AK Parti grup yönetiminde değişiklik yapılmış ve Mehmet Muş Grup Başkanvekilliği görevinden ayrılmıştı. Kulislerde Muş’un bakan …

Alkışlarla uğurladılar
0 views
23 Nisan 2021 - 8:54

 

Bir süre önce AK Parti grup yönetiminde değişiklik yapılmış ve Mehmet Muş Grup Başkanvekilliği görevinden ayrılmıştı. Kulislerde Muş’un bakan olacağı söylentisi dolaşmaya başladı. Nitekim Erdoğan, önceki gece kabinesinde mini bir revizyona gitti. Beklendiği gibi de Muş, kabineye Ticaret Bakanı olarak girdi. Ertesi sabah AK Parti Grup toplantısına katılan Muş salonuna girişinde yoğun alkışlarla karşılandı. Herkes ayağa kalktı, salondan alkış ve coşku sesleri yükseldi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Muş’a içten sarılışı ve kucaklayışı da objektiflerden kaçmadı. Öğleden sonra Genel Kurul’da yapılan yemin töreni sırasında da en yoğun alkışı Muş aldı. Muş  bu sevgi gösterilerine, gönül selamıyla karşılık verdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.