Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

Tasarımıyla göz dolduran çerçevesiz iPad Pro konsepti

Apple ürünlerinin tasarımlarını pek de güncellemeyen şirketlerden biri. Tasarım çizgisini bozmadan ilerleyen Apple, iPad Pro için yalnızca kamera …

Tasarımıyla göz dolduran çerçevesiz iPad Pro konsepti
7 views
23 Nisan 2021 - 15:36

Apple ürünlerinin tasarımlarını pek de güncellemeyen şirketlerden biri. Tasarım çizgisini bozmadan ilerleyen Apple, iPad Pro için yalnızca kamera güncellemesine gitmişti. Genel anlamda bazı tasarım değişikliklerini de bünyesinde toparlayan Apple, beklendiği gibi çerçevelerinden arınmış bir cihaz ile bizleri karşılamadı. 

ÇERÇEVESİZ iPAD PRO ÇOK ETKİLEYİCİ

Tasarımcı Lester John Antiller, Apple’ın tasarım çizgisinden biraz daha uzaklaşmasını sağlıyor. iPhone 12’ye gönderme yapan iPad tasarımı çentiğiyle bile rahatsız etmiyor. 

Tasarlanan iPad Pro konseptinde 11.5 inç ve 13.4 inç gibi boyutlar ile çeşitlendiriliyor. Daha önce de benzer tasarımlar ortaya çıkmış ve cihazların farklı özellikleri vurgulanmıştı. Söz konusu konseptler farklı bakış açısı kazandırdığı için oldukça dikkat çekici oluyor. 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.