Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Son dakika… Canlı yayında büyük şok! Kocası ve sevgilisi karşı karşıya geldi

Nevşehir’de yaşayan Lütfiye Gündüz’den 8 yıldır haber alınamıyor. 2021 yılı itibarıyla 40 yaşında 4 çocuk sahibi. Müge Anlı’ya katılan ailesi …

Son dakika… Canlı yayında büyük şok! Kocası ve sevgilisi karşı karşıya geldi
3 views
26 Nisan 2021 - 14:06

Nevşehir’de yaşayan Lütfiye Gündüz’den 8 yıldır haber alınamıyor. 2021 yılı itibarıyla 40 yaşında 4 çocuk sahibi. Müge Anlı’ya katılan ailesi yardım istedi. Bugün ise canlı yayında yeni bir gelişme yaşandı. Eşi ve sevgilisi yayında karşı karşıya geldi.

Nevşehir 2013 yılında kaybolmadan bir hafta önce eşinden boşanan ve aynı evde yaşamaya devam eden Lütfiye Gündüz’e 8 yıldır ulaşılmadığı belirtildi.

Yeğen Zeynep ve abla Altun Erdoğmuş’u telefonla arayan Lütfiye Gündüz’ün kızları “Annemi aramayın bilmediğiniz şeyler var bizim öyle bir annemiz yok, benim babamı bu işe karıştırmayın. Öldüyse de çok iyi oldu.” dediği öne sürüldü.

Lütfiye Gündüz’ün yeğeni Zeynep, o dönemlerde yine Müge Anlı’nın ekranlara taşıdığı 13 yaşındaki Nezen Germiyen davasından sonra halası ile görüştüğünü belirtti.

Ardından halasının dayak yediğini, ağzı ve burnunun kan içinde olduğunu dile getirdi. Bu olaydan sonra halasını bir daha görmediğini ve durumu polise bildirmediği içinde vicdan azabı çektiğini dile getirdi.

Müge Anlı’da bugün ise Lütfiye Gündüz’ün kocası Duran Özdemir ve sevgilisi olduğu iddia edilen Nurullah karşı karşıya geldi.

FUHUŞ SORUŞTURMASI

8 yıldır kayıp olan Lütfiye Gündüz hakkında fuhuş soruşturması açıldığı ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu durum üzerine, koca Duran Özdemir’in sözleri ise herkesi şaşırttı. Özdemir, “Laf söz dinlemezdi hiç, engel olamadım” dedi.

SEN ADAM DEĞİL MİSİN?

Bunun üzerine Nurullah ise “Sen adam değil misin, karına nasıl sahip çıkamıyorsun” dilerek tepki gösterdi. Bu sözler ise üzerine stüdyoda büyük şaşkınlık yaşandı.

Nurullah ise sözlerine şöyle devam etti. “Duran, sürekli karısını arayıp para isterdi. Benim yanımda da bin lira para verdi. Yalan söylüyorsam şuradan çıkmak nasip olmasın, daha sonra da 500 lira aldı.

Sonra da tehdit etti. Para getirmezsen bu eve giremezsin. Karısını müşterilerine veren de Duran’dır” dedi. Bu sözler karşısında sinirlenen Duran Özdemir ise iddiaları reddetti. Özdemir, “Nurullah yalan söylüyor, hiçbir zaman para almadım” dedi.

‘KARIM BENİ SÜREKLİ DÖVERDİ’

Sözlerine ise şöyle devam etti, “Karımdan korkuyordum, bir şey diyemiyordum. Bazen ayakkabısıyla bazen yemeniyle dövdü.

Annemi de defalarca dövdü. Eline ne geçerse vururdu. Duman ederdi bizi, korkardık biz. Boşanmaya dostuyla geldi. Mavi arabaya binip gitti.

Bir daha görmedim” dedi. Karşılıklı suçlamaların ardından stüdyoda sinirler gerildi. 8 yıldır aranan Lütfiye Gündüz’den hala haber yok.

Programa katılan Lütfiye Gündüz’ü ailesi ise kızlarından gelecek iyi bir haber bekliyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.