Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

Facebook yeni Spotify hizmetini devreye aldı

Facebook ve Spotify tarafından geliştirilen yeni sistem, miniplayer olarak sunuluyor ve Türkiye’de başta olmak üzere pek çok kullanıcıya sunuldu …

Facebook yeni Spotify hizmetini devreye aldı
0 views
18 Haziran 2021 - 14:48

Facebook ve Spotify tarafından geliştirilen yeni sistem, miniplayer olarak sunuluyor ve Türkiye’de başta olmak üzere pek çok kullanıcıya sunuldu. Bu hizmet temelde kullanıcıların Facebook’ta takılırken aynı zamanda sayfadan ayrılmadan müzik dinlemesine olanak sağlıyor. 

Popüler uygulamanın iOS ve Android versiyonlarında kullanıma açılan sistem, Spotify üzerinden hem müzik dinlemeye imkan veriyor hem de podcast yayınlarını takip etmeyi sağlıyor. Bu sayede parçaların etkileşiminin de artacağı tahmin ediliyor. 

HER KULLANICIYA AÇILDI

Bu özellik şu anda Spotify tarafında premium üyeliği olanların hem de ücretsiz kullanıcıların kullanımına sunuldu. Premium üyeler bu özelliğe direkt olarak ulaşabiliyorken ücretsiz aboneliği kullanlar için karışık çalma modu ve reklamlar şeklinde kullanılabiliyor. Yani aslında Spotify’daki sistemin direkt aynısı. 

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.