Anadolu'nun Sesi Güncel ve Son Dakika Haberleri

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 10 Öğretim Üyesi alıyor

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi tarafından özel şartları taşıyan 10 öğretim üyesi alınacak. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr …

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 10 Öğretim Üyesi alıyor
0 views
25 Eylül 2021 - 9:42

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi tarafından özel şartları taşıyan 10 öğretim üyesi alınacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümleri uyarınca aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi sözleşmeli statüde tam zamanlı öğretim elemanı alınacaktır. İlan edilen kadrolara müracaat edecek adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesindeki genel şartlar ile ilgili Kanun ve Yönetmelikte belirtilen koşulları sağlamış olmaları ve aşağıda belirtilen belgelerle birlikte şahsen veya posta yoluyla ilanda belirtilen adrese başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru süresi ilanın Resmî Gazete ‘de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gündür.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Web sitesinde ki yazıların izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm Hakları Saklıdır.